25 Ocak 2014

Vodafone'a Hattımı Taşıdığım Halde Yarı Aktif Durumda.

Hattımı bir hafta önce Vodafone'a taşıma talebinde bulundum. 24.01.2014 tarihinde saat 13.55'te Vodafone'a geçişi tamamlanmıştır. Hattımı taşıma yaparken önce tarife belirlemediler açılınca belirleriz dediler. Sonra hattım taşınınca kafasına göre tarife yazmışlar fikrim sorulmadan.

Sonra müşteri hizmetlerini aradım. İlk başta tarifemi düzeltmem için 1 ay geçmesi gerektiğini söylediler. Sonra tekrar aradığımda zor bela istediğim tarifeyi yaptılar. Hattıma kontör yükledim. Komple paketini satın alacaktım. Mesaj bölümünde yollamama rağmen hattınız aktif değildir diyor böyle şey görmedim. İyice mağdur oldum. Hattımı taşıdığıma bin pişman oldum.

Adem 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 27.01.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön