13 Şubat 2014

Vodafone'a Geçiş Talebim Askıda Kaldı!

05.02 tarihinde Vodafone'a geçiş başvurusu yaptım. 13.02 olmuş hala bana ne mesaj geldi ne de geçiş ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Müşteri hizmetlerinin kendilerinden haberi yok 48 saat sonra geçmiş olacaksınız diyor. 24 saat sonra arıyorum yine 48 saat diyorlar, saat olayını ya idrak edememişler ya da baştan savma geçiştirme yapıyorlar başka bir açıklaması yok bunun. Baştan bu kadar sorun yaşadığım bir operatörü kullanmak çok mantıklı gelmiyor bana, iptal edin de talebimi eski hattıma tl yükleyebileyim...

Cuneyt 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Cuneyt18 Şubat 2014

    hala geçiş işilemi sağlanamamasından belli nekadar titiz çalıştığınız...

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön