06 Eylül 2013

Vodafone'a Faturamı Ödemek İçin Uğraşıyorum!

6 Haziran'da kesilen faturamın son ödeme tarihi 21 Haziran idi. Ancak daha önce de ilgili departmanınızın incelemesinin uzun sürmesi sebebi ile fatura yaklaşık 3 ay ödeyemedim, o zaman arkadaşlarınıza sorduğumda 6 ay sonunda yasal takip başlatıldığını söylemişlerdi.

21 Haziran'dan 6 Eylül'e henüz 3 ay bile olmamışken 27 Ağustos'ta hattım yasal takibe verilmiş. Tarafıma ne sözlü, ne de yazılı hiçbir şekilde bildirim yapılmamış ve ben 5 Eylül akşamından beri faturamı ödemek için uğraşıyorum. Hatta Vodafone 542'yi aradığımda daha avukatımın atanmadığı bilgisi verildi ve ben de henüz bir avukat atanmamışken borcumu ödeyim yasal takipten alınmasını rica ediyorum.

Servet 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 26.09.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Servet10 Eylül 2013

    Bu kadar lakayt ve sorumsuz bir firma görmedim. Oysaki yıllar sonra tekrar vodafone döndüm ancak tekrar çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadım, ancak ailemdeki 5 kişiyi de diğer oparatörlere transfer edeceğim.

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön