21 Eylül 2013

Vodafone'a Faturamı Ödedim Ama Ödenmedi Görünüyor!

0539 897 **** numaralı telefonumu Avea olarak kullanıyordum 2013 temmuzunda Vodafone'a geçiş yaptırdım hattımı ama geçişten sonra hattımı kara listeye aldılar. Babamın 0542 281 **** numaralı telsim hattının 13,85 krş borcu olduğu söylediler. Bu sebepten kara listeye alınmış bu borcu ödedim ve Vodafone ödediğime dair işlem referans numarası da verdi.

Kredi kartıyla ödediğim için ama Vodafone hattımı aradan 2 ay geçmesine rağmen kara listeden kaldırmadı. Üstelik hala borçlu olduğumu izah ediyor. Borcu ödediğim halde hala borçlu görünüyorum. Rica etsem yardımcı olur musunuz? 0539 897 **** numaralı olarak kullandığım hat babamın üzerine kayıtlıdır.

Muhammet 333 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 542281**** hattınızda gerekli düzeltmeler sağlanmıştır. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Muhammet 25 Eylül 2013

  Artık İşlem yapmanızı bekliyorum vodafone müşteri temsilcileri kaç defa daha arama lazım 542 yi?

 • Muhammet 25 Eylül 2013

  Hiç bir işlemime yardımcı olmadılar

 • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön