24 Ocak 2014

Vodafone'a Borcum Olmadığı Halde Kara Listedeyim!

Vodafone'a karşı güvenim tamam sarsıldı. Reklamlarda herşeyin kolayı vardır diyen Vodafone aksine zoru var olması gerekir.

Genel derdimde aylar öncesinden telefon almak için faturalı hat kullanımına geçtim ve 6 aylık süreden sonra cihaz almak için gittiğim tüm cep merkezlerinde kara liste olduğum gözüküyor birçok cep merkezinde. Kendimi çok kötü hissettim.

Red tarifede olmama rağmen eğer kara liste durumu daha önce varsa beni neden red tarifesine aldılar? Cihaz alabileceğimi söyleyen Vodafone şimdi niye böyle yapıyor? Her ay 170 180 203 liralık faturalar ödememe rağmen böyle bir durumda kalmam beni arkadaşlarımın yanında utandırır!

Gökhan 65 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gökhan 27 Ocak 2014

  Ayni cevabi gondermek yerine hizlandirsaniz daha iyi olur

 • Gökhan 27 Ocak 2014

  Sorunlari cok uzun surede inceleniyor bankadan krediye bas vursaydim onaylanmisti

 • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gökhan 25 Ocak 2014

  Daha hizli cozulmesi gerektigini dusunuyorum ve haksiz degilim vodafone bayilerindeki personelinde egitiminde iyi olmasini dilerim bazi yerlerdeki personallerin lakayit tavirlari ust seviyede benim konumla ilgili yorum yapan personel isimlerinide ulastiracagim bu is kisa zamanda cölmesi gerektigini Soyledigimde ve vodafonu burakacagimdan soz edince hicte umrunda olmayan tavirlar sergileyen personellin vodafonede calistiginin bile farkinda degil

 • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön