27 Ağustos 2013

Vodafone'a Borcum Olmadığı Halde Kara Listedeyim!

Vodafone faturasız hattımı faturalıya çevirmek istemekteyim. Yalnız hiçbir borcum olmadığı halde kara listeye alınmışım. Bayiye defalarca gittim. Aynı şekilde 542'yi aradım. Borcum olmadığı ve beklemem gerektiği söyleniyor. Hizmet kalitesi 0. Çözüme odaklanma 0. Bir neden bile göstermeden sadece beklememiz gerektiği söyleniyor ve acil olarak hattımın faturalıya geçmesi lazım.

Aytül 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini ve gerekli güncellemelerin sağlanarak sorunun giderildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Aytül 30 Ağustos 2013

    teşekkür ediyorum şikayetvar sitesi sayesinde müşterilerinizin sesine kulak verip işinizle ilgilendiğiniz için demekki isateyince çözümlenebiliyomuş.buraya yazdıktan kısa bir süre sonra (1gün) sorun çözüme ulaştı keşke bu kadar uğraştırmasanız..

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön