31 Ekim 2016 #6789028

YBS Üye Olmadığım Halde Ücret Yansıtıyor

Kullanmış olduğum Vodafone hattı üzerinden abonelik yapıldığı iddia ediliyor. İspatlayın diyorum; şu ip adresi diyor 176***155. Bu ip adresinden bu YBS firmasının sitesine girip film izlemişim güya. Bu ip adresinin bana ait olduğunu ispatla diyorum. Ben bilemem diyor müşteri hizmetleri ve 42 TL ücret yansıtıyor Vodafone bana. Bunlar ortak çalışan iki kuruluş. Benim iznim olmadan ücret kesen Vodafone. Ben üye olmadım, kullanmadım kontrol et diyorum, 3. kişiler ile sizin aranızda ben karışmam diyor.


Sen ücreti yansıtırken 3. kişiler deyip bana sormadın. Şimdi neden 3. kişiler (firmalar) diyorsun. Ben, YBS denen firmadan, uğramış olduğum zararın giderilmesini,4077 Sayılı tkh Kanun ile diğer ilgili mevzuat gereğince, talep ediyorum. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Muttalip 278 Okunma

Cevaplar

  • Muttalip26 Ekim 2016

    Kullanmış olduğum Vodafone hattı üzerinden abonelik yapıldığı iddia ediliyor ispatlayın diyorum şu ip adresi diyor 176***155 bu ip adresinden film izlemişim güya. Bu ip adresinin bana ait olduğunu ispatla diyorum. Ben bilemem diyor müşteri hizmetleri ve 42 TL ücret yansıtıyor Vodafone bana. Bunlar ortak çalışan iki kuruluş. Benim iznim olmadan ücret kesen Vodafone. Ben üye olmadım kullanmadım kontrol et diyorum o 3. kişiler ile sizin aranızda ben karışmam diyor. Sen ücreti yansıtırken 3. kişiler diyip bana sormadın. Şimdi neden 3. kişiler (firmalar) diyorsun. Ben uğramış olduğum zararın giderilmesini 4077 Sayılı tkh Kanun ile diğer ilgili mevzuat gereğince, talep ediyorum. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön