29 Ağustos 2013

Vodafone'un Tarife Değişikliği Mağdur Etti!

31/05/2013 tarihinde Vodafone'dan gelen mesajda 2 yıllık tarifemin bugün itibari ile sona erdiği yazıyordu. Aynı gün Bursa Carrefour'da markette gezerken Vodafone bayisi gördüm içeri girdim.

Paketimin bugün bittiğini söyledim yenilemem gerektiğini söylediler. Daha önceden her yöne bilmem ne türünden 55+cihaz bedeli 60 küsür olan tarifemi bir de cihaz alarak yeniledim yeni tarifemde her yöne 1000+cihaz ücreti 80 küsürdü tam hatırlamıyorum ama o ay ki faturamın 143 TL geldiğini gördüm.

Müşteri hizmetlerini de aradım, iptal etmek için aldığım yere de gittim. Hatta iptal edin cihazınızın parasını da vereyim dedim olmadı. Ben faturamı ödedim geri gelmeyeceğini de biliyorum ama hakkımı da helal etmiyorum.

Birol 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön