09 Eylül 2013 #2000936

Vodafone'un Sosyal Paketleri Kullanılamıyor!

Yaklaşık 6 aydır satın aldığım Vodafone genç tarife paketinden sosyal paylaşım siteleri olan facebook twitter paketleri kullanamıyorum. Birçok kez Vodafone çağrı merkezini aramama rağmen sorun çözülemedi. Vodafone gibi evrensel firmadan gereken desteği ve yardımı göstermesini beklemekteyim. Çözülmezse tüm üyelik işlerimi sonlandırıp başka operatöre geçmeyi düşünüyorum.

Eda 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden tarifeniz kapsamında yer alan dat hakkına ait tüm detaylara http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler/genc-avantaj-tarifesi1 linkinden erişebileceğinizi belirtmek isteriz. Data bağlantısına yönelik sorun yaşanması halinde, cep telefonu dışında bir numaradan müşteri hizmetlerimize bağlanarak Teknoloji Servisleri'nden destek alabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön