26 Temmuz 2016

Vodafone'un Sistem Eksikliği ve Fazla Tutarlı Fatura

Vodafone Red tarifesinin ne ekstra ücretleri bitti, ne usulsuz olarak her yere yaptıkları abonelikler. Her seferinde bir yanlışlık olmuş diyerek sözde abone olduğumuz (!) yerlerden abonelikleri bitirdik, ancak her sonra ki ay bunları tekrar tekrar yaşamaya başladık. Artık gerçekten yeter. Tarifeye ek telefonla birlikte 96 TL olan fatura bu ay 300 TL geldi. Vodafone müşteri hizmetleri: 140 TL tutarında Gameloft aboneliği olduğu söyledi. Gameloft ile irtibata geçtiğimde en son ücret kesintisi 2. ayda yapılmış (bilgim dahilinde) sonradan bir ücret almamışız diyor.


Vodafone sözde müşteri temsilcisi ben ikinci sefer aradığımda hala Gameloft aboneliğinden bahsediyor. Bir de video izle gibi bir servisten bahsetti. Bu aya yansıyan tutarı olmuş dendi. Tabii ki orayı da aradım ne duyayım aynı şekilde 19.06.2016 tarihinde son kesintiyi yapmışız siz iptal ettirmişsiniz, iptal olmuş diyor.

Ufuk 133 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk29 Temmuz 2016

    3 gün olmasına rağmen Müşteri hizmetleri tarafından aranacağıma dair bilgi verilmişti ancak aranmadım. Sorunla alakalı kimse geri bildirimde bulunmadı. Sözde müşteri temsilcileri tarafından yaptığım görüşmelerde karşımda, konu ile alakalı ve bilgili kimseyle konuşamıyorum. İtiraz ile alakalı yönlendirme dahi yapılanamıyor. Hiç kullanmadığım 140 TL'lik bir hizmetin ücreti isteniyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön