28 Mayıs 2014

Vodafone'un Servise Gönderdiği Telefonumun Garanti Kapsamı

DAF İletişimden Vodafone cihaz kampanyasından aldığım S4 cihazın ekranını kırdım ve garanti kapsamından çıkmaması için aldığım Vodafone bayii ne götürdüm ücretli olarak yaptırdım fakat bayii telefonu Samsung yetkili teknik serviste değil başka bir yerde yaptırmış ve bundan ikinci kez cihaz arızalanıp teknik servise gönderdiğimde haberdar oldum. Telefonumun barkodu sokulduğu için garanti kapsamında tamiri gerçekleşmiyor.


Bayisi bunu kabul etmiyor, ben söyledim diyor. Piyasa ekranın değişim fiyatının neredeyse iki katını ödedim Samsun teknik serviste orijinali takıldı diye bana söylemiş olsa neden ucuza yaptırmak varken yüksek fiyata yaptırayım.

Sinan 157 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Mayıs 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön