13 Eylül 2013 #2010498

Vodafone'un Reklamlarıyla Yaptığı İşin Alakası Yok!

Arızalanan cihazımı Vodafone bayisine teslim ettim onlarda Teleservice'e gönderdiler. 15, 08, 2013 tarihinden itibaren cihaz Teleservice firmasında. 20 iş gününü geçtiği için ve verilen hizmet kalitesinden dolayı ücret iade talebinde bulundum.


Vodafone'a fax çektim 15 gün içinde dönüş olur dediler. Bu aradaki telefon görüşme ücretlerimle yeni bir telefon alabilirdim emin olun. Yaptığım stres ve sıkıntıda cabası. Vodafone'un çektiği reklamlarla verdiği hizmetin hiçbir alakası yok.

Burhan 51 Okunma

Cevaplar

 • Burhan07 Kasım 2013

  sorunum hala cözülmedi yaklaşık olarakta 3 aydır kulmadıgım cihaz için üçret ödüyorum şu an durum tüketiçi hakem heyetinde bakalım oradan ne çıkacak

 • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda cihazın garanti belgesi üzerinde yazan teknik servisiniz (Genpa, KVK, Teleservice, Başarı gibi) ile görüşmeniz gerekmektedir. Yapılan incelemede cihazınızın işlem sırasında olduğu bilgisi alınmıştır. Takibini http://www.teleservice.com.tr/tr/status-of-my-device.html linki üzerinden IMEI numarası girişi ile gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Burhan18 Eylül 2013

  cihazımla ilgili hala bir gelişme yok ama vodafone faturasını hala gönderiyor kullanmadıgım cihazın bravo vodafone

 • Burhan18 Eylül 2013

  kesinlikle hayır

 • Burhan13 Eylül 2013

  en iyi yaptıgınız şey otomatik mesaj atmak

 • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön