20 Eylül 2014

Vodafone'un Pasaport Hizmeti Mağdur Etti

Uzun süredir Vodafone müşterisiyim. Ağustos 2014 ortasında yaptığım İtalya seyahati için Vodafone pasaport hizmetine geçtim. Vodafone müşteri hizmetlerindeki arkadaşımız, birkaç defa sormama karşın, pasaport hizmeti dahilinde hattımı, İnternet de dahil olmak üzere, Türkiye'deki gibi sadece günde 9.9 TL ödeyerek kullanabileceğimi söyledi.


Bunun üzerine İtalya'da Vodafone hattımı kullandım ve 339 TL gibi bir faturayla karşılaştım. Sonradan bu yüksek miktarın, tarafıma Vodafone müşteri hizmetleri tarafından bahsedilmeyen bir İnternet kullanım sınırından kaynaklandığını öğrendim. Vodafone gerekli uyarıyı tarafıma baştan açıkca yapmalı ve müşterisini yanlış yönlendirmemeliydi.

Algan 335 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön