27 Aralık 2013

Vodafone'un Paket Yenilememe Sorunu Var!

Bildirime konu olan GSM numarasının abonesiyim. Özgür Genç tarifesine bağlı Komple Özgür paketi kullanmaktayım fakat 2 aydır paketimin yenilenmesinde sorun yaşıyorum. Öncesinde operatörün verdiği bilgiler dahilinde ekstra paketler almamdan ötürü yenilenmemişti fakat bütün ekstra paketleri iptal ettirmem ve bakiyemde yeterli kredi bulunmasına rağmen paketim bugünde yenilenmemiştir.


Paket her yöne 500 dakika konuşma süresi, her yöne 1000 sms ve 1 GB interneti kapsamakta ve 19 TL'dir. Paketin birkaç gün içinde yenilenmemesi devam ederse başka bir operatöre geçmeyi düşünüyorum çünkü son birkaç ayda Vodafone'a yaptığım masraf ve mağduriyetim had safhaya ulaştı.

Burak 81 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2013-12-27 15:52:10 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Burak27 Aralık 2013

    Sorun 10 dk. önce giderildi, illa buralara şikayette mi bulunmak lazım düzgün hizmet alabilmek için?

  • Vodafone Temsilcisi27 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön