27 Ağustos 2013

Vodafone'un Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

"Değerli abonemiz, iletmiş olduğunuz talebinizin sonuçlandırılması için ek bilgiye ihtiyaç vardır. 542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayınız. Vodafone" telefonuma düşen SMS bu.


Arıyorum müşteri hizmetlerini öncelikle görüşmemin 40 kuruş olacağı bilgisini vermekte, Allah aşkına nasıl bir sisteminiz var? Aradığın zaman karşısına muhatap çıkmalı yok bilmem ne için bilmem neyi tuşla yok bilmem ne için bilmem neyi tuşla. Üstelik görüşmem neticelenmediği gibi bir de 40 kuruşumu aldınız.


Demiştim önceki şikayetimde ben Vodafone'dan daha zengin değilim evet aynen tekrarlıyorum ben Vodafone'dan zengin değilim.

Ahmet 69 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Ceplira yükleme işlemini 3. parti firmasına yapmış olduğunuz tespit edilmiş olup, 3. parti firma yukleme işlemlerinde tarafımzıdan müdahale yapılması sözkonusu değildir. İlgili firmanın müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Ahmet29 Ağustos 2013

    Sayın yetkililer sayın vodafone ailesi soruyorum size https://www. anindayukle. com/ sitesi ben vodafone TL yüklemek istediğimde tarafımdan kredi kartımın banka onaylı nüshasını mı istedi de şimdi siz benden kredi kartımın banka onaylı nüshasını istiyorsunuz? Ben vodafoneyi bilirim bir problem varsa onu https://www. anindayukle. com/ adresindeki yetkililerle çözün beni neden mağdur ediyorsunuz?Yükleyin lütfen benim 40TLmi!!!!Benim yapacağım en son şey hattımı diğer operatöre taşımak olur.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön