17 Nisan 2014

Vodafone'un Kayıt Ettiği Cihaz Kayıt Dışı Kaldı

2014/Ocak ayında yurt dışından gelen i9505 telefonumu pasaporta işletmek üzere evraklarımı Bursa'da yer alan Vodafone bayisine teslim ettim, ancak aradan 3 ay geçmesine rağmen 2 hafta önce BTK'dan kayıt dışıdır mesajı geldi. Vodafone'un BTK'ya evraklarımı göndermediğini öğrendim. Gerekçe pasaportta yurda giriş tarihinin okunmadığıydı.


Akabinde 2 hafta önce hemen emniyetten onaylı yurda giriş belgesi aldım bayiye teslim ettim . Onlarda Vodafone'a kargoyla gönderdi ve bugün itibari ile hala BTK müracaatı yok hala telefon kapalı. Çağrı merkezi ayrı bir sorun. Resmen dalga geçiyorlar. Acil öncelikli diye habire kayıt alıyorlar ama hala bir adım atılmıyor. Bu nasıl bir sorumsuzluktur?

Sabri 59 Okunma

Cevaplar

 • Sabri23 Nisan 2014

  anketinizde verilebilen minimum puan ''0'' ama eğer eksi sayılar olsaydı inanın eksinin dibini verirdim, bi dahamı vodafone aman uzak olsun.

 • Sabri23 Nisan 2014

  Sayın şikayetvar.com yöneticileri, ilgili şikayette yer verdiğim sorunlarla ilgili arandım ilgi alakaya teşekkürler ancak henüz cihazım ile ilgili halen BTK ya müracaat yapılmadı ve hala telefonum kapalı, malesef 20 gündür bekletilmeme rağmen minimum bir 15 gün daha bekletileceğim sizlerden ricam sorun çözülene kadar bu şikayet kaydının sitenizde yer almasıdır. Zira benzer sorunu yaşayan çok fazla insan var en azından yeni ime kaydı yaptıracaklara bir rehber olsun bu durum. Teşekkürler.

 • Vodafone Temsilcisi21 Nisan 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Sabri17 Nisan 2014

  ilgili birimle nasıl paylaştınız merak ediyorum, ben Vodafone hattı kullanmıyorum, ilgili imei kayıt müracaatını ağabeyim hattına yaptım. ve şikayetimde ne imei nede kayıt ettirdiğim telefon numarasını vermedim, yaptığınız ezbercilikten öteye geçmiyor. konu 2 haftadır zaten (güya) inceleniyor, her biriminizle konuyu paylaştım zaten, ben ilgili birimlerinizle sözde paylaşım ve acileyet kaydı istemiyorum, SONUÇ İSTİYORUM SONUÇ !

 • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön