29 Ağustos 2013

Vodafone'un Kampanyası Boş Çıktı!

Ön ödemeli olarak kullandığım hattıma Temmuz ayı içerisinde 3 sefer Size Özel mesajları adında "faturalıya geçene 1 gb hediye. Vodafone Cep Merkezinde Hesabını Bilen'e geçin, 12 sözünüze Her yöne 200 dk, Vodafone içi 2000 dk 'ya 19 TL ödeyin, Hediyeyi kapın " diye mesajlar geldi.


Bende kampanya kapsamında 1GB internet olmasına inanarak cep merkezinde hattımı belirtilen tarifeye taşıdım. İşlemleri yapan arkadaş kısa zaman içerisinde internette dahil tüm özellikler aktif olacak dedi oradan ayrıldım.


24 saat geçti internet gelmedi. 4440542 müşteri hizmetlerini aradım yetkili arkadaşta aynı şekilde olması lazım dedi yine olmadı ve ardından 3 sefer daha aradım fakat sonuç aynı. Hattımı taşıyacağım.

Erdoğan 34 Okunma

Cevaplar

 • Erdoğan13 Eylül 2013

  kısaca 7 yıldır müşterinizdim ama artık pes

 • Erdoğan13 Eylül 2013

  Peki Bundan sonra sizin müşteriniz olmayacağım en kısa zamanda hattımı taşıyacağım

 • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 31.07.2013 tarihinde '' FATURALIYA HOSGELDIN ''kampanyası kapsamında katılım sağlamanız sebebiyle kazanım sağlayamadığınız tespit edilmiştir.Kampanya koşulları gereğince tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Erdoğan31 Ağustos 2013

  Klasik hazır cevap ben konunun resmini ekledim o da mı hayal ?

 • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön