13 Eylül 2013 #2009060

Vodafone'un Kampanyalarından Yararlanamıyorum!

Vodafone kullanıcısıyım fakat Vodafone freezone kampanyalarından hiçbir şekilde faydalanamıyorum. Hat babamın üzerine ben 25 yaşının altındayım. Hatta kullanıcı olarak tanımlayamıyorlar.


Bir türlü ve bana bu konuda bir şey yapacaklarını söylüyorlar çağrı merkezi ve cep merkezlerden ben bütün şartları sağlıyorum soyadımız aynı her şey aynı ama beni kullanıcı olarak tanımlayamıyorlar ve kaba bir şekilde yeni bir hat alın diyorlar.


Yaptıkları kampanyalar ve reklamlar doğru değil.Her yerde babamın üstüne gözüküyorum ama koskoca Vodafone akraba değilsiniz diyor ve ilgilenmiyor.

Ali 115 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Vodafone Freezone kampanyasında kullanıcıda en fazla 5 tane tanımılı olabilmekte olup, bu sebep ile hata alınmaktadır. Detaylı inceleme sağlanabilmesi için 542 Vodafone müşteri hizmetlerini aramanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön