02 Kasım 2013 #2094043

Vodafone'un İnternet Bağlantısında Sorun Var!

Henüz 1 aylık Vodafone kullanıcısıyım. Tercih etmemdeki tek sebep bağlantı hızındaki iddianız idi. Dün iki kez aradım iPhone tanımlaması yapmamız gerekiyor dediler ve yaptılar sorun kalmaz dediler aynen devam etti. Daha sonra aradığımda şebekenizi güncelliyorum dedi. Bundan sonra sorun olmaz dedi hala aynı devam. 30 dk da google'ı açıyor whatsapp ise kesinlikle açılmıyor.


Bunu da belirttiğimde teli açın kapatın sorun kalmaz dediler. Dediler dediler ama sorun aynen devam ediyor. Wifi harici interneti kullanamıyorum. Bugün kontör yüklemem gerekiyor ama hatla ilgili sorunun çözüldüğünden emin olmadan işlem yapmak istemiyorum. Operatör değiştirebilirim.

Yeliz 123 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Yeliz08 Kasım 2013

    ilgi ve alakunıza teşekkür ederim sorunum 2 gün içerisinde çözümlendi. ancak fırsat bulubildim cevap vermeye.

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön