22 Ekim 2014

Vodafone'un İlgisizliği!

Vodafone kurumsal müşterisi olmamız için bayiden ziyaretimize geldiklerinde bir çok vaadde bulundular ancak faturalar taahhüt ettikleri rakamın çok çok üstünde geldi. Vodafone'a geçiş esnasında kullanmadığımız ve iptal edilmesini talep ettiğimiz 6 adet numaraya 9 ay boyunca fatura gönderdiler. Operatöre geçiş esnasında 'hediye' olarak taahhüt ettikleri 2 adet ıphone 5 cihazlarını faturalara yansıttılar ve daha bir sürü şey... genel merkezlerine defalarca başvuru yapmama avukatım aracılığıyla ihtar çekmeme rağmen iadeleri alamadım.

Tuba 115 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Kasım 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 05.11.2014 tarihinde iletişim bilgilerinizde yer alan mail adresine Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından detaylı bilgi paylaşımı sağlandığı belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi22 Ekim 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön