18 Eylül 2013 #2017992

Vodafone'un Faturaları Her Ay Fazladan Eklemelerle Dolu!

Dağda bayırda çekiyor diye reklam yapıyorlar. İstanbul-Pendik-Yayalar Mahallesinde çekmiyor. İstanbul-Şirinevler-Mahmutbey Caddesinde birçok noktada çekmiyor. Konuşamadığımız yetmiyor gibi her ay 2-3 lira ekstra bedeller faturaya yükleniyor.


Ben iki sene kullandım taahhütüm bittiği gün Vodafone benim için bitti. Bununla da kalmıyor, hattı taşıdıktan sonra müşteri hizmetlerinden S. isimli birisi beni arıyor ve sanki kaçıyormuşum gibi konuşup paralarını istiyor.

Harun 37 Okunma

Cevaplar

  • Harun22 Eylül 2013

    vodafone mu? uzak olsun

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön