21 Eylül 2013 #2023156

Vodafone'un Fatura Krizinden Bıktım Usandım!

99 yılından beri Vodafone kullanıcısıyım. Vodafone müşteri ilişkileri beni bitirdi. Her ayın sonundaki fatura krizinden bıktım usandık artık aramayacağım. Yüksek ihtimalle de operatör değiştireceğim.
Blackberry cihazım var ve BİS paketi diye bir paket ile 19 TL'ye internette gezme hakkın var bu telefonun bir özelliği lakin bana her ay 160 TL fatura geliyor.


Müşteri hizmetleri şunu söylüyor internet paketi satın al. Daha az öde bende BİS paketim olduğunu ve internet paketi alamam gerek olmadığını söylüyorum. Bu polemik aylardan beri devam ediyor. Taki bir arkadaşım dedi ki data hattını kapat senden para alamazlar dedi. Datayı kapattım ihtiyacım olan bütün sitelere giriyorum. Haksız kazanç.

Gokhan 39 Okunma

Cevaplar

  • Gokhan12 Kasım 2013

    cevapsız kaldım problemimi çözmediler

  • Vodafone Temsilcisi08 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.542332****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 12.09.2013 tarihinde internet apni silinmiş olup,bu tarihten sonra yapılan bağlantılarda faturanızda ücretlendirme olmadığı tespit edilmiştir.Blackberry cihazlarda wap destekli bir kullanım yapılması durumunda veya video izlenmesi halinde ek ücretlendirme olmaktadır.Hattınızda internet apni tanımlı olmaması nedeni ile belirtilen kullanımlar yapılamaz.Tarafınıza sağlanan BIS paketinizin, paket dışı kullanım sağlanmaması için; cihazınızın kendi web tarayıcısı üzerinden internet erişimi sağlamanız, 3. parti uygulamaları kullanmamanız gerektiğini belirtmek isteriz. Blackberry tanımlamalarında [BES/BIS], aboneler cihaz üzerinden sınırsız ve ücretsiz olarak internete çıkabilmektedir. Ancak ücretsiz kullanım sadece Blackberry Browser [ Blackberry Tarayıcısı ] üzerinden yapılan bağlantıları kapsayıp, Live Browser [ Live Tarayıcısı] üzerinden ya da cihazın modem olarak kullanılması yoluyla internete bağlantı kurulması, standart tarife olarak ücretlenmektedir.Kullanımlarınıza bağlı olarak sorun tespit edilememiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön