11 Eylül 2013 #2006766

Vodafone'un Çekim Kalitesi Çok Düşük!

Yaklaşık 4 yıllık Vodafone 2'si faturalı, 2'si ön ödemeli hat kullanıcısıyım. Çekim kaliteniz kötü. Ne iş yerimde ne evde ne de şehir merkezinde çekmiyor. Konuşurken sürekli kesiliyor. Özel görüşmeyi geçtim iş yaptığım insanlara mahcup oluyorum. Dağ bayırı geçin merkezde konuşma kalitesi zayıf.


Taahhüt yaptırmıştım, hayatımda yaptığım en büyük hata oldu. Defalarca müşteri hizmetlerine şikayette bulundum. Dönüş olacak dendi aylar oldu.


Şimdi Vodafone hat kullanan çevremdeki bütün insanlardan imza topluyorum Ceo'nuz S. T. 'ye göndermek için. Taahhüdümün iptal edilmediği takdirde tüketici mahkemesine dava açacağım. Konuşamadığım hatta para ödüyorum. Mağduriyetimle ilgilenilmiyor bile.

Asiye 197 Okunma

Cevaplar

  • Asiye11 Eylül 2013

    Şehir merkezinde çekmiyor size dağ başında çekmiyor demedim. Ben şimdi sağa sola baz istasyonu kurmanızı mı bekleyeceğim. Yani çekmemesi normal diyorsunuz baz istayonumuz eksik yatırım yapacağız. böyle sey mi olur. Kaliteden bahsedersiniz birde!

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu ,mevcutta planlanan yeni istasyon bulunmadığını, gelecek yatırım planında değerlendirmeye alınacağını ,sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cayma bedeli yansıtılacağı bilgisinin yer aldığı ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön