16 Eylül 2013 #2015094

Vodafone'un Çekim Gücü Yetersiz!

Mersin Silifke Atakent beldesinde yaşamaktayım Vodafone red mini tarifesi kullanıyorum ve ayda 70 TL fatura ödüyorum 1 yıl taahhütlü anca tarifemin içerisinde bulunan 2gb internet paketimi Vodafone'un düşük internet hızı nedeniyle kullanamamaktayım.


3G yi asla kullanamadım mesela diğer operatörlerin son derece kaliteli sinyal alabildikleri bölgelerin çoğunda Vodafone arama bile yapmıyor. Beldenin hiçbir kısmında 3G hizmeti yok bu nedenle boşu boşuna ücret ödediğimi düşünüyorum.


Müşteri hizmetlerinden şikayetimi bildirdiğim halde hiç bir çalışmada yapılmadı 1 yıllık taahhütüm olduğu için operatör değiştiremiyorum.Ben taahhüt ettiğim gibi her ay fatura ödüyorum onlar bana yeterli hizmeti vermiyor.

İlker 189 Okunma

Cevaplar

  • İlker20 Eylül 2013

    İlgilenilmedi

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön