03 Şubat 2014 #2273669

Vodafone'un Çekim Gücü Çok Düşük!

Daha önce yapmış olduğum şikayette oturduğum semtte(Merkezi bir semttir) cep telefonu çekim gücü ve internet bağlantısı ile ilgili problemlerimi belirtmiştim.Bunun üzerine Vodafone'dan geri dönüş yapılarak o bölgede teknik bir sıkıntının olduğu ve düzeltileceği söylendi. Ancak aradan zaman geçmesine rağmen herhangi bir çalışma ve düzeltme yapılmamıştır. Şehir merkezinde çekim gücü ve problemi yaşatan bu firmadan şikayetçiyim. Reklamlarda gösterdikleri anlattıkları gibi bir hizmet söz konusu değildir.

Metin 34 Okunma

Cevaplar

  • Metin05 Şubat 2014

    Aradınız am asorunu çözmediniz. Aramak demek sorun çözmek demek değişldir. Siz eskişehir gibi bir ilin merkezi mahallesinde çekim gücü ve 3 g hızı ile ilgili çözüm üretemiyorsunuz.Aksine planlamanızda olmadığını beyan ediyorsunuz. Nasıl bir anlayış anlamadım . Burdan herkese tekrar seslenıyorum vadofone un reklamlarına kanmayın.

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön