13 Eylül 2013 #2009056

Vodafone'un Çağrı Merkezi Çok Amatör!

Her ay gelen faturam bu ay tarifemde hiç bir değişiklik yapmamama rağmen 7 TL fazla geldi. Bunun sebebini Vodafone müşteri hizmetleri arayıp sorduğumda hiç bir yorum yapamıyorlar sadece fazla yansımış diyorlar. Sebebini sorduğum da kem küm ediyorlar. Bilgi seviyeleri benimle aynı. O zaman ne işe yarıyorlar?


Bugün 2 kez arayıp araştırılması için kayıt oluşturdum ve ilk kaydımda hata yoktur mesajı aldım. 2. kaydımda ise özellikle beni arayıp sebebini açıklamalarını ilettim. Üstüne yine mesaj ile hata yoktur bilgisi geldi.


Kötü bir müşteri destekleri var. Bugün ilk isim gidip operatör değişimi yapmak. Amatör bir çağrı merkezi ve müşteri yaklaşımları var.

Elif 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ücretlendirmede sorun olmadığı tarifenize uygun ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön