13 Kasım 2014

Vodafone'un Aile İndiriminden Yararlandırmaması!

27.09.14 tarihinde aile indiriminden yararlanarak Vodafone'a geçiş yapmak için Historia AVM'de bulunan Vodafone cep merkezine başvuruda bulunduk. 06.10.14 tarihinde Vodafone'a geçişim oldu ancak tarifemin söylendiği gibi 85 TL'den %50 aile indirimli 42,50 TL olmadığı yönünde çağrı merkezinden bilgi aldım.

Historia Vodafone cep merkezi ile yaptığım görüşmede evrakları gerekli zamanda vermediklerini ya da eksik bir işlem yaptıklarını bir şekilde işlemim de bir hataları olduğunu ama Vodafone ile görüşerek konuyu çözeceklerini bana bildirdiler. Üzerinden 2 aya yakın zaman konu hala çözülemedi. Bayinin hatayı kabul etmesine rağmen Vodafone'un işlem yapmamasında kötü niyet olduğunu düşünüyorum.

Hakan 113 Okunma

Cevaplar

  • Hakan13 Kasım 2014

    Tekrar Merhaba, Bu arada tarafıma "abonelik sözleşmenizin ve kimlik belgenizin tarafımıza ulaşmadığı tespit edilmiştir. Hattınızın iptal olmaması için 17.11.14 tarihine kadar vodafone cep merkezine gidiniz" diye bir mesaj ulaştı. Bu bilgiler tarafınıza ulaşmadan hattımı nasıl taşımış olabilirsiniz. Bana açıklar mısınız? Tarafınıza teslim edilen evrakları nasıl görmezden gelirsiniz, yada cep merkeziniz nasıl işlem yapıyor da evrakları bulamıyorsunuz? Hakan Özkan

  • Vodafone Temsilcisi13 Kasım 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön