29 Ağustos 2013 #1982410

Vodafone'un 7010 Hizmeti Mağdur Ediyor!

7010 Alokontör TL yükleme servisinden ilk defa TL yüklemek istedim fakat abone olmam gerekiyormuş. Abonelik yapıp 89 TL'mi aldılar. Öğrenciyim mağdurum ve istemiyorum ben bunu. Vodafone'a yakışmayan bu durumu düzeltmesini ve çekilen paramın geri verilmesini istemekteyim. Haksız yere kazanç yapılması Vodafone ait bu kuruluşa ve Vodafone'a hiç yakışmadı. Acil mağduriyetimin giderilmesini arz ediyorum.

Engin 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Tarafımıza gönderilen faksta işlemin sağlandığı tarih,imzalı dilekçe,kimlik fotokopisi ve dekontun bulunması gerektiği bilgisini aktarmak ister,işlem sağlanamadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön