24 Ağustos 2013 #1974124

Vodafone'nun Yurt Dışı Paketleri!

Yurt dışına çıkarken sözde avantajlı olduğunu iddiaa ettikleri dünya paketinden yaptırdım. Paketim bittiğinde 1 ay içinde sadece bir kere yurt dışı paketi yapabileceğim söylendi ancak 1 ay sonra yenileme yapabilirmişim. Bu durumdan dolayı maddi ve manevi zarar gördüm.


Ayrıca gene avantajlı olduğu için dünya küçük paketini onayladım benden 3.50 lira abonelik ücreti kesildi fakat o da kalkmış bir uygulama olduğu için maalesef onu da kullanamadım ama benden kesilen abonelik ücreti hattıma geri yüklenmedi. Kendilerini muhteşem hizmet veriyor gibi gösteren ama bir o kadar insanları mağdur eden bir firma. İnsanları yanıltmaktan başka bir işleri yok.

Hadiye 46 Okunma

Cevaplar

  • Hadiye25 Ağustos 2013

    sözde iletişimin dünya devi olduğunu iddia eden firmanın uzman ekip dediği kişiler acaba hangi mesajı okuyup inceleme yapmışlar ki inceledikleri telefon numarası şahsıma ait değildir!!!!!

  • Vodafone Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 535713****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadıı tespit edilmiştir.Tarafınızdan alınan onay ile işlemlerinizin sağlandığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön