18 Aralık 2014

Vodafone'nun Yeni Tüketici Yasasına Muhalefeti

Yaklaşık 6 aydır Vodafone faturalı hattını kullanmaktayım lakin şuanda kullanmak istemiyorum ve faturalı dan faturasız hatta geçiş yapmak istediğimi söylüyorum ama müşteri hizmetleri bunun bir bedeli olacağını söylüyor.


Bende onlara yeni yürürlüğe giren tüketiciyi koruma kanunu hatırlatıyorum ve benden hiçbir şekilde cezai bir ücret alamayacaklarını söylüyorum aldığım cevap bizim haberimiz yok bize iletilmedi diyorlar.
Bende bu yasanın metnini onlara buradan iletmek istiyorum. Http://www.tuketici.gov.tr/source. Cms. Docs/etuketici.gov.tr. Ce/docs/haberler/tuk******ur25x. PDF.

Sefa 149 Okunma

Cevaplar

  • Sefa30 Aralık 2014

    Lütfen benimle Vodafone'nun hukukçusu kimse o iletişime geçebilir'mi müşteri hizmetlerinden biri arıyor beni onunda konu hakkında hiçbir bilgisi yok beni lütfen Vodafone adına çalışan hukuk işlerinden sorumlu bir kişi arasın

  • Vodafone Temsilcisi26 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.12.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön