18 Eylül 2013 #2018929

Vodafone'nun Soruna Yaklaşım Biçimi!

Cep net abonesiyim. En son hattıma internet için yükleme yapmamdan 7 dakika sonra Cepneti kullanmaya başlamamla kapanması bir oldu. İnternete giremez oldum. Müşteri hizmetlerini aradım verilen cevap ise size kullanabilirsiniz mesajı gelmeden internete girdiğiniz için bakiyeniz tükenmiş ancak 17 TL daha yüklerseniz açarız denildi.


Mademki böyle bir durum vardı kendi ifadeleriyle en geç 2-3 dakikada gelen mesaj niye 7 dakika sonra gönderildi. Burada suçlu müşterimi yoksa Vodafone'mu diye sorduğumda sistem geç göndermiş yapacak bir şey yok deyip kestirip attılar. Ciddi ve dürüst diye bildiğim bir firmanın bu yaklaşımı beni üzdü. Mağduriyetimin giderilmesi konusunda yardımınız bekliyorum.

Kasım 44 Okunma

Cevaplar

  • Kasım19 Eylül 2013

    onay sms nin geç gönderilmesi bu durumda benim suçummu mağduriyetimin giderilmesini talp ediyorum

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 542508****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Aylik Cepnet paketiniz yeterli bakiye olmaması nedeni ile tanımlanmadığı görülmüştür.Tarafınıza onay sms'i ulaştıktan sonra kullanım yapmanız gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön