03 Eylül 2013 #1992237

Vodafone'nun SMS Ücretlendirmesi!

03.08.13 Kadir Gecesi adet olduğu üzere bir mesajı gönderdikten sonra mesajın 160'dan fazla olması sebebiyle Vodafone tarafından sms'lerimden düşülmeyip mms olarak değerlendirilmesi neticesinde normal paket ücretimin üzerine 124 liralık bir ilave ile faturalandırıldım.


Konuyla ilgili şikayet bildirimini yaptığımda ise bir mesajla bizce fatura doğru hesaplanmıştır karşılığını aldım. Şikayetimi yenilediğimde ise bu defa android cihazlar böyle, ne yapacaksınız 160 karakterden fazlaysa mesajınız mms olarak gönderiyor cevabını aldım. Önceden uzun sms'lerim mms olmuyordu keyfi olan bu durumun faturamda düzeltilmesini istiyorum. Aksi halde gsm şirketimi değiştirmek zorunda kalacağım.

Behiç 36 Okunma

Cevaplar

  • Behiç10 Eylül 2013

    Bu zihniyette olan bir firmayla çalışmak düşünülmez, müşteri memnuniyetsizliği yakalama hedefinde hak ettiklerini bulmalarını dilerim.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Göndermiş olduğunuz SMS (kısa mesaj) lerin, MMS (multi medya mesaj) olarak ücretlendirilmesine yönelik incelemede, Akıllı cihazlarda oluşan sürüm güncellemelerinde; uzun mesajların MMS olarak ücretlendirildiğini iletmek ister, sorunun cihaz kaynaklı olması sebebi ile operatörlerin ilgili fatura bedellerine müdahale imkanları olmadığını paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön