20 Eylül 2013

Vodafone'nun Online Self Servisinden TL Yükleyemiyorum!

Online Self Servisten cep TL yükleyemiyorum. Hattınız kredi kartı ile cep lira yükleme servislerine
kapatılmıştır. Daha detaylı bilgi için 4440542 Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayınız yazmakta. Müşteri hizmetlerini arıyorum geçici bir sorun dediler 2 ay oldu geçmedi. Tekrar aradığımda ise bankayla ilgili problem olduğunu söylediler. Bankayla ilgili herhangi bir problemim yok. İnternetten araştırdığımda ise çoğu kişi bu tür uygulamaya maruz kaldığını gördüm. Sorunun çözülmesini istiyorum.

Cihan 46 Okunma

Cevaplar

 • Cihan18 Ekim 2013

  aynı sorun bu gün baktığımda tekrar devam ediyor sorunu geçici bir çözüm uygulamışssınız.

 • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili gerekli müdahalelerin sağlandığı bilgisini aktarmak ister,işlemi tekrar denemenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Cihan25 Eylül 2013

  sikayetvar.com dan sorunu iletmesem müşteri hizmetleri sorun için herhangi bir çözüm üretemicekti.

 • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön