06 Eylül 2013 #1997568

Vodafone'nun Müşteri Hizmetlerinden Şikayetçiyim!

Vodafone hattımı Mart 2013 ayında iptal ettirmek için başvurdum. Daha sonra Vodafone müşteri hizmetlerinden beni arayarak hattımı iptal ettirmem durumunda cayma bedeli ödeyeceğimi, ancak şu anda tam olarak hatırlamadığım bir terim kullanarak, bu işlemi yaptıklarında taahhüt sürem dolana kadar sadece vergileri ödeyeceğimi söylediler. Bende kabul ettim.


Daha sonradan bana hattım kullanılıyormuş gibi fatura düzenlemişler. Müşteri hizmetlerini aradığımda konuyla ilgili kesinlikle bana yardımcı olmadıkları gibi, alacaklarını yasal yollarla alacaklarına dair konuştular. Bu kadar kötü çalışan bir çağrı merkezi görmedim.

Elif 80 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,538280****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön