09 Eylül 2013 #2001767

Vodafone'nun Müşteri Hizmetleri Personelinden Şikayetçiyim!

09. 09. 2013 tarihinde hattıma 20 TL yükledim, yüklediğim TL bir anda kayboldu. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda karşıma çok bilmiş adını hatırlamadığım bir bayan çıktı. Telsiz kullanım ücreti kesintisi yapıldığını belirtti. Şikayet formu oluşturun yoksa da takım liderinizle görüşmek istediğimi belirttim. Takım liderine aktaramıyoruz böyle bir uygulamamız yok diyerek küfür veya argo kelime kullanmadığım halde telefonu yüzümü kapattı.


Siz bunlara böylemi eğitim veriyorsunuz. Bu mu sizin müşteri memnuniyeti anlayışınız? Telefonu yüzüme kapatan personelinizden şikayetçiyim ve hattımdan kesilen ücretin iadesini istiyorum.

Yahya 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınıza yansıtılan vergi tutarları Vodafone tarafından abonelerin faturalarına tahakkuk ettirilmekte ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na ödenmektedir. İmzalamış olduğunuz GSM Abonelik Sözleşmesinde, konuya yönelik detaylı bilgi mevcut olup, vergi tutarlarına herhangi bir müdahalede bulunulmadığını belirtmek isteriz. Ek bilgi olarak ;müşteri hizmetleri ile gerçekleştirdiğiniz görüşmeye istinaden yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, gerekli bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön