02 Eylül 2013 #1988944

Vodafone'nun İnternet Ayar Sıkıntısı Var!

Vodafone'dan internet paketi aldım ama telefonumun internet ayarlarını yapmaları için başka bir telefondan kendilerini aramam gerektiğini söylediler. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır. İkinci bir telefonu her zaman nasıl bulabilirim. İnternet paketi için ödediğim ücretin geri yatırılmasını istiyorum.

Zafer 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 543387****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 03.09.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.Cihaz ayarlarınız için yapmanız gereken işlemler ,ayarlar-diğer ayarlar-mobil şebekeler-erişim noktası adları menü tuşuna basıp yeni apn isim:vodafone internet apn:internet apn tipi:default diyerek menü tuşuna basıp kaydet demeniz gerekmektedir.Yapılan ayarı seçmeniz gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön