01 Mayıs 2013 #1773204

Vodafone'nun İlgisizliği!

Vodafane şubesi on gün iletişim Muğla ilimizde bir Vodafonenun konuşma ve sms paket kampanyasından Blackberry marka cep telefonu aldım. telefon bir yıl sonra arıza yaptı ve aldığım yere götürdüm.


İlk önce biz göndermeyiz siz dediler biraz üsteleyince alıp gönderdiler.bir hafta sonra telefonun durumunu sormak için gittim. ilk önce kayıt bulamadılar sonra bi numara vermeyi teklif ettiler benim oradan arayıp takip etmemi söylediler.


Ben bu telefonun teknik servisten mi aldım diye çıkışınca aynı ildeki merkezlerini arayıp bilgi aldılar göndermişler. Vodafone böyle kalitesiz, ilgisiz ve sorunları çözmeyen şubeler yüzünden müşteri kaybedebilir.

Gökhan 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,507810****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde şikayetinize yönelik Vodafone Cep Merkezimiz tarafından probleminize ilişkin bilgilendirme sağlandığı konu hakkında farklı bir uygulama bulunmadığının bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön