19 Eylül 2014

Vodafone'nun Haksız Kesintileri

19 Eylül 2014 tarihli belirttiğim hattıma 20 TL kontör yüklemiştim. Daha sonra kontör gelmiş mi diye teyit etmek istedim. Baktım ki hattınızda -1.42 lira kalmış diyor. Kontör yüklemeden aksine hiç bir üye olduğum paket yoktu sorgulamam da . Yani diyeceğim o ki bu müşteri ile dalga geçmektir . Haksız kazançtır 20 lira o kadar önemli bir para değil ama al ben harcayamadı sen harca da demeyeceğim Vodafone. Tüketici hakem heyetine başvurup tüketici mahkemesine vereceğim. Yeter artık müşterilerin mağdur olmadı. Hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Cemalettin 123 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.09.2014 17:41 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön