23 Ağustos 2013

Vodafone'nun Forum Moderatörleri Müşterisine "Sen" Diye Hitap Ediyor!

Vodafone forum adresinde V. ismiyle yaptığım yazışmalarda hem M. A. hem de Y. isimli moderatörler tarafından, Vodafone abonesi olmadığım için gönderilen reklam SMS'lerini engellemelerinin mümkün olmadığı belirtilmiştir ama şikayetime verilen cevapta bu engellemenin yapıldığı görülmektedir.


S. isimli moderatör ise bana SMS göndermediklerini iddia etmiş, kapı gibi ekran resimlerini koyduğumda ise özür dilemek yerine mesajlarımı silmişlerdir. Bu bilgisizlik ve saygısızlık için Vodafone'dan özür bekliyorum. Ayrıca müşterisine "sen" diye hitap eden başka firma da görmedim.

Ahmet 63 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın A******* A****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınıza gerekli müdahalenin sağlanmış olduğu bilgisini aktarmak ister,Müşteri hizmetlerinin Freezone üyesi abonelikler tarafından aranması veya mail gönderimi halinde, Gençlik IVR'ının (sesli yanıt sistemi) devreye girmekte olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Mail gönderimlerinde de yazım dili bu şekilde uygulanmaktadır. Gençlik IVR'ı (sesli yanıt sistemi) kurgusu sebebiyle hitaplar "sen - ben" şeklindedir. Mevcut uygulama bu yönde olup, görüş ve eleştirinizin ilgili birimler ile paylaşılmıştır. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Ahmet25 Ağustos 2013

    Yanlış kişiye yanlış cevap...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön