10 Eylül 2014

Vodafone'nun Fatura Saçmalığı

Yaklaşık 5-6 ay önce kurumsal olan hatlarımızı Vodafone'a taşıdık. Mersin bölge de satış temsilcisi P*** hanım geldi ve kurumsal paketi anlattı detay vermeden bizde kabul ettik. 3 ay faturalarımızı makul rakamlardan ödedik ve tam 3 aydır birini hiç kullanamadık,(sim kartı kaybettik çünkü ) ödediğimiz faturalar 1 milyarı bulacak neredeyse ve 2 ay önce interneti, bir hattın İnterneti iptal ettiğimiz halde birini hiç kullanmadığımız halde hatları geçen ay Turkcell'e taşıdığımız halde 188 tl bir 96 tl bir birde 30 tl ft geldi. Bunun açıklamasının yapılmasını rica ederim.

Özlem 1.440 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Ekim 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 08.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön