04 Şubat 2014 #2274089

Vodafone'nun Çıkardığı Fahiş Fatura!

30 01 2014 tarihinde almış olduğum fatura bilgisinde 766,80 TL faturanın olduğunu öğrendim fakat benim otomatik ödemede olan ve Vodafone tarafından çekilmek üzere talimatlı kredi kartımdan çekiliyordu. Fakat 12 30 2013 ve 11 30 2013 tarihindeki faturalarımı otomatik ödemeden çekilmiş. Ama 10 30 2013 tarihindeki faturamı çekmemiştir.


Kredi kartımda fazlasıyla para olmasına rağmen ben ceza-i işlem gereği bu faturanın tamamını ödemem gerektiği bilgisini aldım. Benden kaynaklanan bir hata olmamasına rağmen mağdur duruma düşmüş bulunuyorum ve mağduriyetimin giderilmesi konusunda bana yardımcı olmanızı bekliyorum. Mesaj olarak değil, beni aydınlatacak bir yetkilinin aramasını bekliyorum.

Sezgin 36 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi14 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sezgin18 Şubat 2014

  hala bır arayan olmadı ve tlf num kapalıdır.. yetkılı kımse yok galıba bası bos bır yermı vodafone anlamadım bır yetkılı armıyor benı ...sadece msj atıyorlar msj ıstemıyorum bır yetkılı benı arıyamasını ıstıyorum ...

 • Sezgin11 Şubat 2014

  benı arayan ve bılgı veren olmadı .....vodafone telefonum su anda borcun dan dolayı aramaya kapalıdır bır bılgı ıcın ne zaamn aranacagım..acaba

 • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön