26 Ağustos 2013 #1976890

Vodafone'nun Çekim Kalitesi Tam Bir Hikaye!

Ben Edirne'nin İpsala ilçesinde İpsala Gümrük Müdürlüğünde çalışmaktayım. Hattımı kısa bir süre önce Vodafone'a taşıdım ancak böyle bir stratejik bölgede çekim gücünden hiçte menün değilim. Gümrük sahasında ve genel itibariyle İpsala ve Keşan ilçesinde 3G hızıyla çoğu zaman internete bağlanamamakta yada Edge ve 3G arasında gidip gelen bağlantı yüzünden çok yavaş bir şekilde internete bağlanmaktayım.


Bu bağlantı ise çoğu kez koparak netten düşmekteyim. Buradan Vodafone yetkililerine sesleniyorum durumu sadece benimle özdeşleştirmeden Türkiye'nin Avrupa'ya açılan sınır kapısında 3G altyapısını en kısa sürede gerçekleştirip çekim gücünü arttırmalısınız. En kısa sürede de hatlarımızı taşıtacağız.

Akin 93 Okunma

Cevaplar

  • Akin16 Eylül 2013

    en iyi çözümü hattımı taşıyarak kendim gerçekleştirdim vodafone için belki bir önemi yoktur ama ben ve çevremdeki arkadaşlarım artık vodafone kullanmayacağız

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Bulunmuş olduğunuz bölge için gerekli araştırmalar sağlanmış olup,bu yılın yatırımında bölgede kurulması planlanan yeni bir baz istasyonu bulunmadığını ilgili ekiplerce değerlendirmeye alındığının bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön