01 Şubat 2014

Vodafone'nn Mobil Vodem Hızı Çok Düşük

3 yıldır 3G vodem kullanıyorum. Son 4 aydır 1 yıl kontrat ile internet hızı 7,2 mbps olması gerekirken bende 0,6 mbps'e zor ulaşıyorum. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım hepsi birbirinden farklı ve baştan savma cevaplar verdiler. Yapacak bir şey yok diyorlar. Vodafone , kullanamadığım hizmet için bana geri ödeme yapacaklarına iptal edersem cayma bedeli ödemem gerektiğini söylüyorlar. Son derece ilgisiz ve kaba bir şirket. Ya problemi bir an önce çözün yada paramı iade edin.

Yavuz 99 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz07 Şubat 2014

    dünya çapında bir şirketten beklenmeyecek ölçüde ilgisizlik çok şaşırtıcı!!!

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön