18 Ocak 2014 #2240921

Vodafone'nin Teknik Servis Gönderdiği Telefonumun Onarım Süresi!

Telefonumu 05.01.2012 de Korkmaz iletişim Araçları Sanayi Samsun Vodafone bayisinden aldım. 15.12.2013'de telefonumun ekranında bozukluk meydana geldi, aldığım bayiye giderek 17.12.2013 de garanti kapsamında tamir için teslim ettim ve telefon teknik serviste 20 iş gününden fazla kalmıştır.


Bayiye gidip telefonumu sorduğumda servise gönderdiklerini, ayın 17'sinde geleceğini, Teleservice IP numarasından takip edebileceğimizi söylediler. Teleservice aradığımızda IP kaydı bulunamamıştır.


17.01.2014 de Tekrar bayiyi aradığımızda telefonu teknik servise göndermeyi unutmuşlar, zor durumda kalmış bulunmaktayım, 17.01.2013 itibariyle garanti süresi doldu, gerekenin yapılmasını istiyorum.

Kader 52 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 10.02.2014 irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Kader19 Ocak 2014

    SEVGİLİ VODAFONE YETKİLİLERİ ŞİKAYETİM İLE İLGİLİ VODAFONE BAĞLAYAN BİR SORUN OLMADIĞINI DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ FAKAT ŞAHSIM BU TELEFONU SAMSUN KORKMAZ VODAFONE İLETİŞİMDEN ALIRKEN BAŞKA OPARATÖRDE OLDUĞUMU VE BANA AYNI ŞARTLARDA TELEFON ALMA İMKANLARI SUNMASINA KARŞIN ŞAHSIM VODAFONE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE VERMİŞ OLDUĞUNUZ ÖNEMİDE DÜŞÜNEREK BAŞKA BİR OPORATÖRDEN VODAFONE GEÇEREK TELEFONUMU 2 YIL TAAHHÜT İLE VODAFONE KAMPANYASINDAN ALMIŞ BULUNMAKTAYIM. TAAHHÜTÜM BİTMESİNE RAĞMEN HALA VODAFONE DA İSEM SİZLERİN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİZE VERMİŞ OLDUĞUNUZ DEĞERDENDİR ... İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön