09 Ekim 2014

Vodafone'lu Olmadığım Halde Fatura Göndermesi!

Vodafone'da kayıtlı 0542 411 6*** numaralı hattımı gelen yüksek ve alakasız faturalarından dolayı B** operatörüne taşıdım taşıdıktan 1 ay sonra Vodafone genel merkezinden ödenmemiş 2 adet son ödeme tarihli faturam olduğunu söylediler. Yaptığım görüşmede bunların son bir daha fatura gelmeyeceğini söylediler, ödedim şu anda B** operatöründe olduğum halde bana fatura gönderiyorlar, ödemediğim halde hakkımda yasal işlemle yapmakla tehdit ediyorlar. Bu sorunum çözülmezse haklarında savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Kenan 66 Okunma

Cevaplar

  • Kenan14 Ekim 2014

    bu nasıl bir cevap şekli düpedüz reklam yapmış bu ne saçma bir firma

  • Vodafone Temsilcisi10 Ekim 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 10.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi09 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön