02 Ocak 2014

Vodafone'la Her Yöne Konuşamıyorum!

07 Ekim 2013'te numaramı Vodafone'a taşıdım. Vergi dahil her yöne 500 dk olarak. Fakat yurt dışını aramak istedim ayrı paket almanız gerekir dediler. Yılbaşı gecesi bir tek mesaj çekeyim dedim,5 TL'ye ek paket almanız gerekir diye mesaj geldi. Paketi aldım. Ücreti 6 TL ve yalnız 01.01.2014 sabahına kadar olarak paket geldi.


Bu durumları sormak için 542 'yi 7000'i defalarca aradım. Fakat karşıma konuşacak kimse çıkmadı..Çünkü devamlı bilgisayara ayarlanmış,şunu tıkla,bunu tıkla başka bir şey yok. Bu sabah 11880 'i aramak istedim yine ek paket almam gerekiyormuş..Bu nasıl her yöne anlamış değilim..Numarayı taşırken hiç bir şey anlatmıyorlar..

Sema 55 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 02.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön