09 Mayıs 2013 #1788940

Vodafone'den Yanlışlıkla Oyun Satın Aldım İptal Etmek İstiyorum!

Cep telefonundan onay işlemi yapılmadan cep telefonuma gelen Telefonumun bir tuşuna bastığımda yanlışlıkla oyun satın aldığımı öğrendim. 12 TL borcum olduğunu söyleyen bir mesaj geldi ve ben bunu istemiyorum, düzeltilmesini istiyorum.İlgili yeri arayıp durumu aktardığımda, onay işlemi yapmışsınız dediler,kesinlikle onay işlemi yapılmamıştır.ve 1 adet değil 2 adet böyle bir işlemin yapıldığını ilettiler.Kesinlikle iptalini istiyorum...

Damla 513 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden 544575**** nolu hattınıza ait özel servis kullanımına yönelik hizmeti veren firmadan bilgi talep edilmiştir. Firma yanıtı ; " 544575**** numaralı kullanıcının servisimiz ile ilgili herhangi bir aboneliği bulunmamaktadır.Kullanıcı Samsung s8500 cep telefonunun içerisinde yer alan demo oyunlardan Crazy Penguin Catapult isimli oyunu 09.05.2013 tarihinde saat 02:07'da 3 dakika oynadıktan sonra oyun üzerinden 5 farklı onay aşamasından geçerek oyunun tam sürüm şifresini satın almıştır.Hattı üzerinden 12 TL'lik bir tutar daha alınarak işlemleri tamamlanacaktır.Yeni bir içerik satın almadığı takdirde devam eden ücretlendirmesi olmayacaktır." Özel servislere abonelik veya servis kullanım işlemleri abonelerin tercihine bağlı olarak yapılmaktadır. Vodafone şebekesi sadece hattın kullanılması yönünde hizmet vermekte olup, özel servislerin farklı firmalar tarafından hizmete sunulduğunu hatırlatmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön