19 Eylül 2013 #2021175

Vodafone'den Aldığım Tabletin Sorunuyla İlgilenilmiyor!

Bir sahada kullanmak için Vodafone'dan aldığımız 30 adet Vodafone Smart tab 2 10" cihazlardan 7 tanesinde çeşitli sorunlar yaşadık. Bakım ve onarım için o zamanlar ulaşabildiğimiz müşteri temsilcisi bizi Teleservices diye bir şirkete yönlendirdi. Elimizdeki cihazları servise gönderdik yaklaşık 10 gün sonra cihazlar geri geldi ve üstündeki irsaliyede hizmet verilmeyen cihaz yazıyor.


Kısaca cihazlar gönderdiğimiz gibi geri gelmiş defalarca mail atmama rağmen Vodafone bu sorunumla ilgilenmiyor. Sattıkları cihazlara servis ve garanti sağlamıyorlar, oysa ki ben bu cihazlardan toplam 60 tane aldık ve şuan 7 tanesine boş yere internet paketi faturası ödüyorum.

Tamer 172 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Tamer23 Eylül 2013

  link vermek ilgilenmek mi oldu geri zekalı mıyız biz, kendimiz bulup oradan yazamıyor muyduk problemimizi ? sorunum hala devam ediyor 300 den fazla vodafone hattımız var ve operatör değiştirmek için çalışma yapıyoruz artık

 • Tamer20 Eylül 2013

  sevgili vodafone sorunum hattım la ilgili değil sizden aldığımız 30 adet tablet bilgisayarlarla ilgili servis yok elimde arızalı cihazlar var ve tamir ettiremiyorum

 • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön