10 Şubat 2014 #2284193

Vodafone'den Aldığım Sıfır Telefon Kayıt Dışı Çıktı

Aralık 2013 tarihinde hattıma taahhütlü Aydın ilinde Avm bulunan Vodafone mağazasından cep telefonu aldım ürün 1 ay sonra arıza yaptı. Ürünü aldığım yere götürdüm servise gönderdiler. Ürün geldiğinde 1 hafta sonra sistem mesajı şeklinde telefonunuz kayıt dışı olduğundan kullanıma kapatılacaktır yazdı.


Tekrar aldığım bayiye götürdüm kendileri servisin sadece e-mailini değiştirip hangi numarayı kullanmak istiyorsam o numaraya göre yapacaklarını söylediler. Kabul etmedim aldığım yere bıraktım. Nasıl böyle bişey olabilir arızası giderilemesse yenisini vermek zorundalar. Mağduriyetimin biran önce giderilmesini istiyorum.

Bariş 107 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön