26 Ağustos 2013

Vodafone'dan Yine Yüksek Fatura Geldi!

Ben geçen sene Vodafone firmasından iPhone4 kampanyalı ve taahhütlü kampanyasından faydalandım. Her ay bana telefon ücreti ve ilave olarak konuşma ücretleri olan faturam her ay düzenli olarak geldi ve bende ödemesini yaptım. 2 veya 3 ay önce ise kampanyalı alınan telefon ücretim bitti ve sadece konuşma,internet ve sms paketim olan faturam gelmeye başladı.


Yaklaşık 40 TL'ye yakın bir ücrettir. Fakat geçen ay yine bana 105 TL fatura yansıttılar. Birçok defa çağrı merkezini arayarak neden böyle haksız bir bedel yansıtıldığını sorduğumda ise bana kayıt açtıklarını ve en kısa zaman içinde döneceklerini söylediler.


Bu arada 105 TL'nin ise ödenmesi gerektiği bana iletildi. Bende ödemesini yapmak zorunda kaldım. Bana telefondaki bayan bir hafta içerisinde kesinlikle dönüş yapılacağını beyan etti fakat aradan neredeyse 1 ay geçecek bana hala bu konu hakkında dönüş yapılmadı. Lütfen bir an önce bu hatanın düzeltilmesini rica ederim. Vodafone firmasını kınıyorum.

Cem 175 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Cihaz kampanyası sona ermesine rağmen faturanıza cihaz taksiti ücreti yansıması sorunu nedeni ile yansıyan ücretin iadesinin yapıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön